Серіал Зупинись і гори 4 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Кінець минулого століття був дійсно знаменним. Кожен, хто відмінно розумів у справах, які відбувалися на ринку міг з легкістю сказати, що і хто займе лідируючу позицію. Джо Макміллан теж відмінно в цьому розбирався і саме йому прийшла в голову ідея про «відкритої архітектури». Саме тому він негайно збирає команду, яка допоможе йому в тому, щоб створити комп’ютер по цій системі і запатентувати їх винахід. Але зробити це виявляється не просто, адже у чоловіка немає достатньої кількості грошей для цього всього, так і в його штабі всього двоє студентів, які правда добре розбираються в техніці.

Але основна складність виявляється в тому, що не тільки вони займаються розробками. Величезна компанія має вплив на ринку не тільки не бажає дозволить комусь змістити її, але і конкурентів намагається якомога швидше знищити. Так що героям доведеться постаратися, без великої кількості грошей і впливу шансів немає практично ніяких просунути свій проект. Серіал Зупинись і гори 4 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але вони не мають наміру здаватися, до того ж Гордон впевнений, що їх розробки допоможуть їм перевершити конкурентів на багато років вперед. Що ж насправді чекає компанію і чи вдасться у хлопців дозріють вершин або ж їх на ринок навіть не пропустять?

Режисер: Хуан Хосе Кампанелла, Карін Кусама, Дейзі фон Майєр Шерлер
Актори: Лі Пейс, Маккензі Девіс, Скут МакНері, Керрі Бише, Тобі Хасс, Аугуст Емерсон, Алана Кавано, Морган Хинкельман, Нік Пупо, Купер Ендрюс