У Лос-Анджелесі став орудувати божевільний маніяк, який прагне задовольнити свою моральну розбещеність. Місто занурилося в морок вируючого негативу супроводжується втратою моральних орієнтирів. Місцева молодь серйозно захоплюється наркотиками, прикриваючись своєю особливою любов’ю до рок-н-ролу. Поки вони гуляють до ранку по злачних місцях і розважаються в нічних клубах, маніяк не дрімає. Псих підкараулює своїх безтурботних і нема про що не підозрюють жертв. Спочатку він задовольняє свої мерзенні і збочені бажання, а потім вбиває нещасних жертв.

Мирні городяни знаходяться в обуренні від усього, що відбувається, а співробітники поліції в цей час намагаються знайти божевільного маніяка. Той у свою чергу не має наміру діяти тихо і непомітно, всі свої злочини він виставляє на показ преси. Нещодавно він дав наводку поліцейським по радіо про свою нову жертву, замовивши композицію, яка служить підказкою злощасного місця. Серіал Злий місто 1 сезон (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Так більше не може тривати, тому репортери вирішили об’єднатися з поліцейськими, щоб якомога швидше зупинити цей жах. У той час, поки душогуб придумує нові хитрощі, противники наближаються до нього все ближче і ближче.

Режисер: Джон Кассар, Джон Еміел, Адам Кейн
В ролях: Джеремі Сісто, Таисса Фарміга, Гебріел Місяць, Джеймі Рей Ньюман, Івен Росс, Ед Вествік, Енн Уінтерс, Кароліна Видра, Еріка Крістенсен, Кірк Балцем