Аня тиха і спокійна дівчина, яка не любила ніколи особливо випендрюватися або робити те, що могло заподіяти біль іншим людям. Вона зустрічається з хлопцем, якого шалено любить і почуття у них взаємні. Вони впевнені, що їх чекає прекрасне майбутнє. Тільки ось у однієї знайомої хлопця, зовсім інші плани, до Віке Максим не має ніяких особливих почуттів, а тому не поспішає звертати на неї уваги, але дівчина готова піти на все, щоб тільки закохані розлучилися, адже саме для цього вона повернулася в це місто. Хто б міг подумати, що вона готова на все, навіть на вбивство заради цього.

Проте до цього не дійшло, Віке просто вдалося переконати Аню не тільки відправитися з нею на прогулянку, але і в тому, що тієї слід кинути свого коханого. Дівчина ведеться на слова інтригантки і розлучається з Максимом. Тільки роблячи це вона і не підозрювала, що позбавляє себе щастя своїми ж руками, а разом з тим і робить нещасними ще величезна кількість людей. Що стане робити Аня, коли усвідомлює, яку дурість насправді вона зробила? Серіал Зійде сонце 3, 4 серія (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чи вирішить вони докласти всіх зусиль до того, щоб все виправити і повернути коханого? І що стане робити Віка після того, як доб’ється бажаного? Чи зробить це її дійсно щасливою?

Режисер: Олена Яковлєва
В ролях: Любов Константинова, Олег Гаас, Катерина Семенова, Юлія Амелькина, Ольга Радчук, Артем Позняк, Віталіна Біблів