Милий сюжет цього серіалу змусить посміхнутися і весело провести час практично будь-якої людини, незалежно від його сімейного стану. Історія розповідає про чотирьох нерозлучних друзів. Здається, що вони знайомі один з одним тисячу років. У кожного свої позитивні і негативні сторони, які в самих різних життєвих ситуаціях або неймовірно допомагають їм подолати перешкоди, або навпаки тягнуть в саму безодню, і без того сумних обставин. Однак, щоб не сталося, герої анітрохи не втрачають власного почуття гумору. Частенько збираються, щоб поміркувати про те, яке у них би було життя, якби їх благовірні не пиляли їх часто по кожному зручному випадку.

Навіть нудні скарги на життя, що прозвучали з вуст персонажів, здаються досить кумедними і гумористичними. Серіал «Жонатики» наповнений добрим гумором, який підкреслює всі тонкощі, дивацтва і особливості життя після весілля. Серіал Жонатики всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Проблеми багатьом з нас знайомі, проте як їх вирішувати головні герої? Незабаром ми це дізнаємося, а поки почнемо знайомство з персонажами в першому сезоні цього забавного і сміховинного комедійного серіалу.

Режисер: Антон Щербаков
В ролях: Віра Кобзар, В’ячеслав Довженко, Катерина Варченко, Анастасія Карпенко, Рома Кондратюк, Тетяна Зиновенко