Свого часу Джиму довелося перебратися з Лондона в маленьке село, неподалік від якої була знайдена золота жила. Люди там добували нафту і не бажали нікого підпускати до цих краях. Однак коли про це стало відомо впливовим злочинним організаціям, то в цих краях розвелася величезна кількість бандитів, які тільки й думали про те, як загребти все це під себе. Разом з тим намагаючись легалізувати продаж наркотиків і заняття проституцією. Від колишнього тихого містечка тут зовсім нічого не залишилося й це не влаштовувало жителів і правоохоронні органи, які прагнули боротися проти них.

Однак як би не намагався Джим зробити все, щоб нарешті на вулицях запанував порядок у нього нічого не виходило. Ще й з’явилася якась особа, яка вирішила, що нафтовидобуток в цих краях повинна належати цілком і повністю їй. Подібна заява означала лише одне, гряде справжнісінька війна. Так що всім доводиться готуватися до того, що потрібно буде протистояти не тільки цій непроханій гості, а й іншим злочинцям, які вирішать, що і вони багато що можуть підім’яти під себе.

Але чи зможе Джим хоч щось зробити в подібній ситуації і чи є хоч якийсь шанс протистояти такій кількості злочинців або ж їм усім доведеться здатися? Серіал Жерстяна зірка (1 сезон) (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Жіль Банньер, Марк Йобст, Грант Харві
В ролях: Тім Рот, Христина Хендрікс, Крістофер Хейєрдал, Олівер Куперсмит, Лінда Бойд, Tobi Bamtefa, Майк Ковач, Майлс Пітерман, Сара Подемски, Райан Кеннеді