Маленьке спокійне містечко Юрана за один вечір стало епіцентром паранормальних подій. Місцевий хлопчина здійснював велосипедну прогулянку і почув заклики про допомогу з місцевого кладовища. Таке налякає кого хочеш, але хлопець був не з боязких і дістав телефон, щоб відобразити те, що відбувається. Побачив він воістину шокуючі події-могили розриті і серед них бродять оголені люди. Всі вони з ніг до голови покриті брудом і не розуміють, що відбувається. Отримавши виклик від стурбованих місцевих жителів Джейм Хейнс виїжджає на місце, щоб розібратися в ситуації. Йому вдалося зібрати п’ятьох і доставити їх у відділення лікарні при поліцейській дільниці. Всі вони були розгублені і не пам’ятали нічого зі свого минулого.

Крім однієї дівчини, яку помічниця констебля побачила серед могил в останній момент. Саме її побачив Джемс після того, як вона прийняла душ і стала схожа на людину. Це була його дружина Кейт. Похороне7нная два роки тому їм власноруч. Він готовий був повірити в просту схожість, якби вона не почала згадувати їх спільне проживання. Серіал Збій 2 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ще один з «небіжчиків» невдовзі побачив свою статую в центрі міста і дізнався, що був мером півтора століття тому. Хейс намагається зберегти в таємниці подію і розібратися, не привертаючи уваги жителів міста.

Режисер: Емма Фріман, Тоні Кравіц
Актори: Патрік Браммелл, Женев’єв О’Рейлі, Емма Бут, Емілі Барклай, нед Деннехи, Шон Кінен, Hannah Monson