Алекс — відомий на всю округу аферист, якого доля занесла на одне досить відоме шоу. Тут виступали люди з надприродними здібностями. Принаймні саме так це шоу представляли всім іншим. Одна з Жінка передбачила, що одна з глядачок незабаром залишиться абсолютно одна. І вирішив взяти це за основу хлопець, який підміняє відомого екстрасенса, сказав досить симпатичною дівчині про те, що скоро її залишать друзі і родичі і вона залишиться зовсім одна на цьому світі. Він навіть уявити собі не міг на той момент, що його тягнуть в гру двох могутніх кланів.

Більш того він дійсно вплинув на долю цієї дівчини і незабаром від неї почали відвертатися все, і проблеми наздоганяли одна за одною. Він не зміг її переконати в тому, що насправді це лише просто слова і нічого їй не загрожує. Більше того, хлопець і сам закохується в цю дівчину і чим більше він намагається її врятувати, тим складніше ситуація стає. Що ж чекатиме цю досить дивну пару попереду і чи зможе Алекс виправити помилки, які він мимоволі зробив?

Чи ж тепер йому доведеться сповна відповісти за всі ті слова, які він сказав цій дівчині, бажаючи хоч якось викрутитися на цьому шоу? Серіал Затемнення всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Антон Азаров
Актори: Олена Веліканова, Андрій Барило, Ірина Гришак, Наталя Доля, Богдан Буйлук, Анастасія Шульга, Ганна Румик, Роман Ясиновський