Пол — звичайний студент, якому пощастило не тільки потрапити в престижний університет, але і стати частиною одного з елітних клубів, де він міг спілкуватися з дітьми впливових батьків. Він був упевнений в тому, що все це розкриє перед ним двері в щасливе майбутнє, тільки на ділі доля виявилася набагато більш жорстокою до нього, ніж він очікував. Вся справа в тому, що всі ці його товариші дуже любили веселиться і ні в чому собі не відмовляти. І черговий їх проступок призвів до неприємних наслідків, після чого хлопцям довелося несолодко. Але якщо їх батьки дуже швидко оплатили і все на це закрили очі, то підлозі довелося за все це віддуватися.

Хлопця відраховують, рідні відвертаються від нього і все, що йому залишається, так це відправитися працювати в школу. Він, звичайно, розумів, що там буде мало приємного, але і представить на ділі не міг, наскільки жахливими можуть бути умови в провінційній школі і як низько здатний пащу її директор. Намагаючись не сильно морочитися з приводу цього всього, Пол вирішив відволіктися і завести роман. Однак він опиняється в ряду тих викладачів, який займалися незаконною діяльністю, а потім дуже скоро відправляється в місця позбавлення волі.

Бажаючи якось виправити своє становище він має намір втекти і інсценувати свою смерть, але чи зможе він впорається з цим або ж йому належить готується до гіршого? Серіал Занепад і руйнування 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Гільем Моралес
Актори: Оскар Кеннеді, Єва Лонгорія, Девід Суше, Джек Уайтхолл, Меттью Бірд, Стівен Грем, Тоні Гайфойл, Дуглас Ходж