Олена довгий час працювала директором музичної школи і прагнула зробити все, щоб будинок не знесли. Однак їй доводиться зіткнутися з величезною кількістю складнощів. Дівчина і подумати не могла, що я власниця будівлі може виявитися настільки продажною, що заради грошей буде готова піти навіть на злочин. Вона натравила на дівчину величезна кількість перевірок, які, здавалося б, повинні були знищити всі бажання до життя, а не тільки працювати на цьому терені. Але вона з усім справляється стійко і причепитися на ділі виявляється ні до чого, що дуже дратує всіх всіх зацікавлених у знесенні. І тоді начальство вирішує піти іншим шляхом і налякати дівчину.

Однак Олена виявляється не з полохливих і так просто не здається. Несподівано вона дізнається про те, що її дім був підпалений оскільки в такий спосіб її вирішили залякати, і в який раз показати, що вона не зможе впоратися з усіма труднощами і їй доведеться піддатися на вмовляння впливових людей, які мріють побудувати в цьому місці абсолютно інша будівля, приносять більш великий прибуток.

І в цей момент жінка розуміє, що вона повинна зробити все, щоб врятувати тих хто їй насправді доріг, а разом з тим і школу яку вона так любить. Серіал Замкнуте коло всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: ТРК Україна
В ролях: Серафима Нізовской, Олександр Ратніков і ін.