Події багатосерійної кінокартини перенесуть глядача в 1989 рік. Вся увага буде звернена на сімейство Менендес, які опинилися в самому епіцентрі кримінального розгляду. Справа в тому, що в підвалі їх будинку були виявлені тіла двох членів сім’ї. Це були батько і мати сімейства. Під підозри потрапили найближчі родичі. Судова справа була дуже гучною, оскільки історія була надзвичайно заплутаною. Докази то вказували на одну людину, то на іншу. Жертвами судового розгляду стали сини убитих — Ерік і Лейл. Суспільство з великим інтересом стежило за розвитком цієї історії. Близький був день, коли мав відбутися судовий процес.

Телевізійні працівники домоглися дозволу транслювати процес по місцевих каналах, що б підняти свої рейтинги. Адвокатом підсудних була Леслі Абрамсон, яка прикладала всі зусилля, для того, що б її підзахисні були виправдані. Ситуація була не з простих, адже громадськість бажала побачити жорстоку розправу над молодими людьми. Серіал Закон і порядок: Справжній злочин 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Справа в тому, що хлопці поводилися досить дивно, даючи нестиковані свідчення, що суперечать всьому судовому процесу. Як розпорядиться доля? Чи зможе Леслі знайти вагомі докази, які дадуть молодим людям право на свободу?

Режисер: Леслі Лінка Глеттер, Холлі Дейл
В ролях: Крістофер Бауер, Стерлінг Бомон, Іди Фалько, Констанс Марі, Майлз Вільянуева, Джеймс ДюМонт, Алехандро Ферт, Керол Гутьеррез, Міа Баррон, Стівен Флорес