Найближче майбутнє. Земля практично вичерпала свої ресурси. Людям доводиться з останніх сил виживати. Терміново потрібно щось робити з цією глобальною проблемою. Довгі роки професійні астрономи вивчали космос. За допомогою зондів, експедиторів вибирали підходяще місце у Всесвіті. Після тривалих пошуків перебувати планета схоже на Землю. Це небесне тіло має стати другим домом людства. Для Початок потрібно ретельно досліджувати, перш колонізувати її. В космічну експедицію вирушає сім’я вчених Робінсонів. До командного складу входить чоловік з дружиною та їхні діти. До них приєднується доктор Сміт.

Вона є противником цієї ідеї. Зробить все можливе, але група не приземлився в призначеному місці. Під час польоту, диверсантка створює умови, щоб корабель зазнав аварії. Самій же, залишитися осторонь, в цій ситуації не вийшло. Тепер весь екіпаж опиняється на безлюдній планеті, в тисячу світлових років від потрібної мети. Перебуваючи в безвихідному становищі, Сміт вирішує усвідомити свою помилку і покаятися.

Вона приєднується до головних героїв, щоб спільними зусиллями шукати відповідні варіанти, як вижити і вибратися з цієї планети. Серіал Загублені в космосі 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисери: Тім Соутем, Дебора Чоу, Стівен Серджік
Актори: Міна Сандвол, Моллі Паркер, Тобі Стівенс, Паркер Поузі, Макс Дженкінс, Тейлор Расселл, Ігнасіо Серрічіо, Амелія Берстин, Раза Джеффрі, Аджай Паріх-Фризе