У серіалі головним посилом від авторів до глядача стає повідомлення про те, що не всяка трагедія несе в собі траур і депресивний стан. Нещастя здатне допомагати народженню щасливих моментів, про що намагаються сказати нам творці кінострічки. Три сестри втратили улюблену матір. Але те, що повинно було стати похмурим подією, стає початком нового етапу в житті родичок. Вони відкривають в собі таланти і сили до магічних дій. У кожної з сестер є особливі ресурси для виконання чарівних процедур. Самі героїні є унікальними персонажами. Мейсі готова проводити всі вільні хвилини за вивченням інформації на сторінках навчальних посібників.

Цю сестру можна сміливо називати заучкою, тому що її поведінка відображає її інтереси. Крейда абсолютно не така, як її родичка. У дівчини виробилася активна життєва позиція з ухилом на фемінізм. Ця особа вважає, що і без чоловіків в суспільстві можна жити без проблем. Вона готова самостійно приймати всі відповідальні рішення, справлятися зі складнощами побутового та особистого характеру.

Характер у цієї особи вкрай схожий з чоловічим. Медісон не уявляє себе без постійного спілкування і тусовок. Ця чирлідерша не схильна до домосідства і читання книг, як Мейсі. Серіал Зачаровані всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ванесса Паріс, Майкл А. Алловіц, Майкл Ланж
Актори: Мелоні Діаз, Мадлен Манток, Сара Джеффрі, Руперт Еванс, Еллен Тамакі, Сер’Даріус Блейн, Чарльз Гіллеспі, Tyler Eyres, Джером Ю, Наталі Холл