Коді жив тихим і розміреним життям, поки в його звичному існуванні не сталася трагедія. Смерть матері стала повною несподіванкою і змусила хлопчика покинути рідні краї. Герой був неповнолітнім і не міг проживати один. Йому належало відправитися до своїх родичів, щоб проживати разом зніми. На момент його прибуття, сімейний бізнес знаходиться в самому розпалі. Всім тут керує його владна бабуся Джанін. Вона починає привчати своїх синів до сімейної справи. Герой практично відразу отримує від родички пропозицію приєднатися.

Він боїться приймати таке відповідальне рішення тому що розуміє, що бізнес пов’язаний зі злочинними справами. Очевидно, що прибуток приходить за рахунок махінацій, обману і криміналу. Поступово знаходяться факти, які підтверджують цю теорію. Герой з’ясовує, що його бабуся безпосередньо пов’язана з місцевим кримінальним угрупуванням. Після цього для сім’ї починаються темні часи. Тепер небезпека загрожує не тільки самому герою, але і всім іншим членам клану.

Залишається лише спробувати переконати рідних, що необхідно залишити злочинні справи. В іншому випадку, їм усім загрожує неминуча загибель від рук бандитів. Серіал За законами вовків 1 сезон (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Уеллс
В ролях: Еллен Баркін, Девон Сава, Скотт Спидман, Бен Робсон, Даніелла Алонсо, Шон Хетосі, Райан Дорсі, Ганна Белкнап, Джейк Вірі, Карен Малина Уайт