Галя рано втратила батьків. У неї залишилися під опікою два молодших брата. Тепер вона сама повинна була піклуватися про них і пробиватися в житті без підтримки старших. Вона поїхала у велике місто, де сподівалася влаштуватися на гарне високооплачуване місце, але довелося працювати звичайної продавщицею. Дівчина не втрачала надії пробитися вище, зустріти надійного чоловіка і знайти жіноче щастя. Але доводилося багато працювати за копійчану зарплату. І на диво для багатьох, в її житті з’явився багатий і успішний підприємець Андрій Вітрів.

Впливовий бізнесмен володіє цілою мережею магазинів у місті. За ним бігають багато дівчат, мріючи стати його другою половинкою. Але він чомусь звернув увагу на звичайну продавщицю Галю. Вона запала йому в серці. Але героїня є занадто гордою дівчиною. Вона не вірить у щирість намірів чоловіка. Навіщо цій багатій людині потрібна саме вона, адже він може вибрати собі красуню з хорошими манерами? Серіал За вітриною всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Можливо, Андрій просто хоче посміятися над дівчиною, використовувати її, а потім кинути. Якщо Вітрів її дійсно любить, то йому потрібно довести свою любов не грошима, а іншим способом.

Режисер: Міла Погребинська
В ролях: Єлизавета Фалей, Сергій Басок, Ксенія Мішина, Наталка Денисенко, Костянтин Данилюк, Андрій Фединчик, Ганна Лебедєва, Ольга Радчук, Оксана Сташенко, Дмитро Чернов, Дмитро Сарансков, Гліб Михайличенко