Андрій Вєтров став завидним нареченим для дівчат. У нього багатий стан за плечима, а також спостерігаються солідні успіхи в справі. Дуже багато представниць елітного суспільства зацікавлені в тому, щоб побудувати з ним міцні відносини. Красуні мріють зіграти пишне весілля і стати ближче до імперії модних бутиків, які постійно приносять Андрію великі прибутки. Його справа відмінно розвинена, на території країни дуже багато філій, які здатні привернути увагу споживачів. Сам же Вітрів не здатний визначитися, з ким пов’язати своє життя. Біля нього крутяться спадкоємиці чиновників, моделі, актриси. Кожна з них має свої переваги.

Тільки чоловік навіть не думав, що одного разу на нього незабутнє враження зможе справити проста дівчина. Вона працює у нього в магазині, займаючи посаду продавщиці. Йдеться про Галину, яка змогла вразити його до глибини душі. Серіал За вітриною (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Любов ніколи не ставить на перше місце соціальну рівність, а тому і привернула молодих людей один до одного. Галина відрізняється від інших елітних панянок своєю щирістю і добротою, саме те, чого так не вистачало вітрову по життю.

Режисер: Міла Погребинська
В ролях: Єлизавета Фалей, Сергій Басок, Ксенія Мішина, Наталка Денисенко, Костянтин Данилюк, Андрій Фединчик, Ганна Лебедєва, Ольга Радчук, Оксана Сташенко, Дмитро Чернов, Дмитро Сарансков, Гліб Михайличенко