Початок 19 століття — вся Європа знаходиться у війні і не знає, коли вже почнуться мирні часи і всі зможуть з легкістю зітхнути не переживаючи про завтрашній день і не думаючи про те, що багато хто може до завтра і не дожити. Однак далеко не всі турбуються про подібне. Беккі — яка народилася в бідній родині і успадкувала лише гарненьке личко намагається всіма силами заробити на життя. Для цього вона викладає французький в пансіонаті і здається у неї непогано виходить з усім справлятися. Тут же вона і живе, так що про житло їй тимчасово турбуватися не варто, але це зовсім не те життя, про яку вона завжди мріяла.

Емілія навпаки звикла до того, що вона завжди жила в достатку і ні в чому не потребувала. Зараз же вона тільки думає про те, що коли закінчить навчання, то зможе нарешті вийти заміж за заможного хлопця і спокійно зітхнути. Беккі в цей час вдається влаштуватися покоївки і її життя починає приймати зовсім інший оборот. Тепер дівчата впевнені в тому, що їм варто готуватися до того, що все буде складатися зовсім інакше.

Однак що на ділі чекатиме героїн і чи дійсно все так як вони думають або ж в цьому житті все складається зовсім інакше і їм варто готуватися до труднощів, які їх чекатимуть? Серіал Ярмарок марнославства 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джеймс Стронг, Джонатан Ентвістл
Актори: Олівія Кук, Грейс Шнайдер, Нік Дональд, Бернардо Сантос, Клаудія Джессі, Том Бейтман, Бенжамін Кемпбелл