Серіал Якщо ти мене пробачиш всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


Сім років тому благополучне сімейне життя Олени Левицької звалилася. В один момент головна героїня серіалу «Якщо ти мене пробачиш» втратила все: турботливого чоловіка, прибутковий бізнес, великий будинок. Але руки жінки не опустилися, їй було дуже важко пережити часи, при цьому виховуючи поодинці дітей. Після загибелі благовірного чоловіка, жити йшла на дно, син Богдан серйозно захворів, самій Олені впораються було важко. Вона заводить роман з турботливим чоловіком Степаном. Людиною він виявився хорошим, до дітей героїні ставився, як до рідних, а головне щиро любив Олену.

Життя почало налагоджуватися, новий чоловік допомагав героїні з грошима і вихованням дітей. Нащадки полюбили дядька Степу, вони ділилися з ним новинами, а нещодавно старша Олеся повідомила, що виходить заміж. Мати з вітчимом почали готуватися до весілля, покликали гостей, замовили ресторан. А коли все було готове, наречена в сукні, на порозі будинку виявляється рідний батько Олесі. Олена була шокована подібним поворотом подій, вона вимагає негайних пояснень. Воскреслий чоловік виправдовує свій вчинок, порятунком сім’ї, адже йому і рідним загрожувала небезпека. Серіал Якщо ти мене пробачиш всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Обставини змусили підлаштувати особисту загибель. Валерій просить вибачення у дружини, він має намір боротися за рідних людей. Але як поведе себе Олена, адже вона вже так звикла до Степана.

Режисер: Олексій Гусєв
Актори: Ольга Гришина, Олександр Константинов, Олександр Пашков, Анастасія Цимбалару, Дарина Рибак, Костянтин Корецький, Меланія Волотовська