Привіт, це Алекс, він постарається розповісти про три періоди свого життя. Сенс серіалу описується фразою «не важливо, що з тобою трапилося, головне те — як ти поводишся в цій ситуації». 1991 рік, хлопчикові чотирнадцять. Він з матір’ю живе в Чикаго і по-справжньому відчуває пристрасть до двох речей: стати великим винахідником, також він просто в захваті від команди Чикаго Буллз. Згодом вони перебираються в Лос-Анджелес, де вболівають за Лейкерс, через те, що мама виходить заміж за пілота. Звідси починається його історія. Бідний хлопчик зганьблений при всій школі, намагаючись поцілувати прекрасну дівчину Норі, в яку був закоханий.

У сорок років Алекс не здається, застав дружину в ліжку з іншим. Він йде жити в гараж до одного. Не втрачаючи оптимізму, він продовжує ставати винахідником. Нехай нічого не виходить, він давно зрозумів — ніколи не можна опускати руки. Дотримуючись цього принципу він рухається далі. І ось Алексу вже шістдесят п’ять. Серіал Я, знову я і знову я 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Кар’єра рухається до завершення, він згадує прожиті роки, як раптово зустрічає ту саму Норі, що колись любив. Глядачеві показується, як закономірності і випадковості підводять Алекса до найважливіших рішень.

Режисер: Тодд Холленд, Рендолл Айнхорн, Джон Фортенберрі
В ролях: Боббі Мойнахан, Джон Ларрокетт, Джек Грейзер, Алкоя Брансон, Манделл Мофан, Крістофер Пол Річардс, Брайан Унгер, Джей Алі