Мова в цьому індійському серіалі піде про двох братів. Кожен з них хоч і пов’язаний кровними узами з іншим являє собою повну протилежність. Все починається з віросповідання. Один з них – мусульманин другий — прихильник індуїзму. Старший брат Асад завжди був уособленням порядності і надійності. Він піклуватися про рідних робить кар’єру і думає про майбутнє. Його молодший брат Айян живе одним днем проводячи весь вільний час в розвагах і насолодах. Доля зіштовхує братів в любові до однієї і тієї ж дівчини Зої. Вона красива порядна але дуже нещасна. Асад може дати її все а перш за все впевненість у майбутньому.

Але Айян теж не хоче поступатися дівчину старшому братові. Вибір за Зоєю. Кого вибере вона? Комедійна історія знайомить глядачів з двома головними героями-абсолютно різними братами на ім’я Асад і Айян. Але незважаючи на їх різні характери і погляди на життя, вони обидва здаються явним доповненням в житті один одного. Але незабаром доля розпоряджається таким чином, що кожен з них змушений покинути домівку і встати на різні сторони барикад, але, здається, що навіть такі обставини не можуть віддалити один від одного кращих друзів і братів.

Але незабаром, картина знайомить глядачів ще з однією героїнею — дівчиною на ім’я Зоя, що здається досить відкритою та веселою. Але чи правда що її душа так само наповнена веселощами? Серіал Я кажу так (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Гуль Кхан
В ролях: Каранвір БОХР, Surbhi Chandna, Сурбхі Джіоті, Каран Гровер, Рішабх Сінха