Сюжет серіалу «Я кажу так» оповідає про звичайну індійську сім’ю, в якій на рівних умовах шанують як вітчизняні, так і мусульманські звичаї. Зрозуміло, ужитися під одним дахом двом релігіям дуже непросто, тому конфліктів не уникнути. Брати Асад і Аян – молода кров даної пари і головні персонажі картини. Самі того не бажаючи, вони знайомляться з привабливою дівчиною на ім’я Зоя, до якої обидва відчувають палкі почуття. Зоя в свою чергу-надінтелігентна і порядна особа, що живе в брехні і лицемірстві, яким переповнений її власний будинок.

Кому віддасть перевагу молода дівчина і врешті-решт, що запанує в її житті: любов і щастя або ненависть і туга? Про все це глядач дізнається після перегляду індійської сімейної саги. Серіал Я кажу так 2 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З цього моменту для братів Зоя стає найбажанішим з захопленням її так не схожим характером і поглядами на життя Зоя — пряма протилежність всіх дівчат яких вони знали. Раніше Зоя проживала в Америці і причина її появи в Індії безпосередньо пов’язана з її рідним батьком…

Режисер: Гуль Кхан
Актори: Каранвир Бохра, Surbhi Chandna, Сурбхи Джіоті, Каран Гровер, Ришабх Сінха, Раджбир Сінгх