Телесеріал Хороший доктор повідає історію молодого і надзвичайно талановитого хірурга Шона Мерфі, якого важко назвати звичайним молодим лікарем. Справа в тому, що у хлопця діагностували відразу кілька прикордонних розладів особистості — синдром саванта і аутизм. Шон відрізняється приголомшливими професійними якостями, його сміливо можна назвати генієм, проте як особистість він вкрай замкнений в собі і абсолютно не пристосований до життя в суспільстві. Доктор Мерфі народився в маленькому провінційному містечку, і його дитинство навряд чи можна назвати щасливим. З-за дивних рис характеру наш герой так і не обзавівся друзями і в рідному місті вважався місцевим фріком.

Отримавши першокласну освіту, Шон переїжджає в Сан-Хосе і стає провідним фахівцем в місцевій хірургії. Там він нарешті зустрічає споріднену душу — доктора Глассмана, який стає для головного героя єдиним другом і надійною опорою. Він упевнений, що, незважаючи на дивацтва, у хлопця велике майбутнє, адже у нього справжній талант до порятунку людських життів. Виробництво серіалу в основному ведеться у Ванкувері. Робота творців серіалу була відзначена премією Humanitas — Девід Шор отримав статуетку за кращий часовий серіал.

Позитивно була оцінена робота композитора Дена Ромера, який отримав приз Американського товариства композиторів, авторів та видавців. Серіал Хороший доктор 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Сет Гордон
В ролях: Бо Гарретт, Ніколас Гонсалес, Хілл Харпер, Фредді Хаймор, Ірен Кен, Ділан Кінгуелл, Чуку Моду, Роуз Рейнджер, Річард Шифф, Антонія Томас