У житті кожного з нас трапляються темні і світлі смуги, у когось більше одних, у кого-то інших. Все це абсолютно випадково, і не залежить від нас. Іноді, доля дійсної хорошої людини, просто кидає в тремтіння і здається, що його темні смуги, буквально не хочуть змінюватися успіхами. Неначе щось або хтось зверху спеціально мучить його. Так було і з нашою героїнею, якій досить довго щастило по життю, і здавалося, нічого поганого не може бути. Чоловік працює в суді Чикаго, двоє прекрасних дітей, і життя домогосподарки, що може бути желанней для будь-якої жінки.

Проте вся малина переривається, коли її рідна людина виявляється залучений в корупційний і сексуальний скандал, внаслідок якого його саджають у в’язницю. Тепер турбота про дітей лягати повністю на плечі матері. Однак за стільки років життя в шлюбі, вона зовсім розучилася заробляти гроші, і звикла бути від когось залежна, але тепер доведеться брати своє життя, знову в свої руки. У цьому їй допомагає старий знайомий, який влаштовує її в адвокатську фірму, адже у нашої героїні колись було юридичну освіту.

Тепер їй доведеться піднімати з самих низів, спочатку працюючи разом з зеленими випускниками університетів, до самого верху цієї піраміди. Серіал Хороша дружина 7 сезон (2009) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Розмарі Родрігез, Майкл Цинберг, Брук Кеннеді
В ролях: Джуліанна Маргуліс, Метт Зукри, Арчі Панджабі, Грем Філліпс, Макензі Вега, Джош Чарльз, Крістін Баранскі, Алан Каммінг, Кріс Нот, Зек Греньє