Серіал Хлопчик мій всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


В будинку подружньої пари Асі і Геннадія все складалося ідеальним чином. Вони виховували чарівного сина Антошку і не знали горя з сумом, поки в їх благополучну люблячу сім’ю не увірвалася трагедія. Страшна пожежа забрала два невинні життя п’ятирічного Антона і економки Аліси. Божевільна біль від втрати мучить душу нещасної матері. Дівчину поїдають думки про власну смерть, і чоловік не зміг змиритися з настоєм подружжя і йде, залишаючи бідолаху коротати дні в самоті і з страшними думками в голові. Протягом року Ася вчилася жити заново, щоб знову бачити світ в кольорових тонах. Вона від горя особі важко дається сприймати реальність, поки на її шляху не випадково зустрічається добрий і порядний чоловік Микола.

Хлопець виявився пожежником і був присутній на виїзді, коли розбушувалася пожежа в будинку дівчини. За його словами серед обгорілих уламків було знайдено тільки тіло жінки. Ася шокована неймовірною новиною починає задавати собі масу питань. Якщо сина не було в будинку, тоді куди він подівся, і що насправді сталося в той нещасливий день? Серіал Хлопчик мій всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З’ясувати, приховану істину завдання не з легких, але зупинити матір, рік оплакує загиблого сина, неможливо. Долаючи перешкоди, впевнена у власних силах жінка шукає, хто став винуватцем підпалу, і де зараз знаходиться її малюк?

Режисер: Олександр Пархоменко
Актори: Ірина Тараник, Прохор Дубравін, Юлія Юрченко, Ігор Рубашкін, Олесь Власов, Тетяна Скляр, Ярослав Гуревич