Паша — син досить багатої людини відомого на всю округу. Йому вдалося досить вдало влаштувати особисте життя і тепер він вважає себе самим щасливим, адже його кохана жінка скоро має народити. Вони з нетерпінням чекали появи на світ малюка і навіть підбирали йому ім’я. Але на жаль все пішло зовсім не так як сім’я планувала. Несподівано дівчина вмирає під час пологів і не вдається врятувати навіть дитину. Такі новини вибили Пашу з колії. Він не був готовий до подібного і тепер зовсім не знав, що йому варто робити. Він був готовий на все, тільки б повернути час назад. Напившись одного разу з горя, він сідає за рулі і мчить не розбираючи дороги.

Саме в цей момент він збиває людину, звичайно він викликає швидку, для того щоб допомогли потерпілому. Сам він навіть не спромігся дочекатися медиків. Тільки на ранок він розуміє, що насправді накоїв і вирішує відшукати потерпілого. Після цього він пропонує гроші на лікування. Однак дочка чоловіка категорично відмовляється від допомоги. Але Паша не збирається так просто сидіти склавши руки. Він переводить гроші на лікування потерпілому.

А невдовзі починає розуміти, що йому подобається Катерина, тільки от чи стане дівчина звертати увагу на того, хто мало не позбавив життя її батька? Серіал Всупереч долі всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Павло Тупик
В ролях: Олександр Соколовський, Анна Леванова, Олег Коркушко, Сергій Калантай, Анна Кошмал, В’ячеслав Довженко