Серіал «Воскресіння» розповідає про провінційне місто Аркадія в штаті Міссурі. З незрозумілих причин деякі люди, які померли тут багато років тому, воскресають в різних кінцях світу. Історія починає з восьмирічного Джейкоба, який прокинувся на рисовому полі в китайському селі. Міграційна служба за непрямими доказами встановила, що він американець, і повернула його на батьківщину. Однак він не значився ні в одній базі зниклих, тому офіцеру Мартіну Белламі доручили передати дитину соціальній службі. Хлопчик здавався втраченим і не розмовляв, але Марті зумів знайти до нього підхід і Джейкоб погодився показати, де його дім.

Проїхавши пару штатів, агента чекав справжній шок, так як в зазначеному дитиною будинку жила подружня пара, син яких потонув тридцять два роки тому. Ситуація загострюється, коли батьки дізнаються хлопчика, а він їх. Дитина детально розповідала про минуле, та й тест ДНК підтвердив правдивість його слів.

Белламі починає шукати відповіді, все місто стоїть на вухах, але скоро їм доведеться зіткнутися з хвилею чудес, адже випадок Джейкоба – це лише початок. Серіал Воскресіння 2 сезон (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Деніел Эттиэс, Кріс Мисиано, Кевін Даулінг
В ролях: Омар Еппс, Френсіс Фішер, Метт Крейвен, Девін Келлі, Марк Хілдрет, Саміра Армстронг, Лендон Хіменес, Кертвуд Сміт, Кетлін Манро, Мішель Фейрлі