Телесеріал, основою сюжету став роман, написаний канадською письменницею Маргарет Етвуд. В основі лежить історія молодої дівчини потрапила до в’язниці на багато років, за злочин, про який вона не пам’ятала. Маргарет, яка народилася в Ірландії, вирушила на пошуки роботи, в Канаду. Влаштувавшись в будинок Томаса Киннера, вона була рада, але радість не обіцяла бути довгою, і в 1843-му році він був жорстоко убитий, всі докази вказували, що це зробила покоївка, але дівчина вперто це заперечувала. Суд не став брати до уваги слова обвинуваченої і проводити додаткові розслідування. Так Грейс була приречена на відбування довічного терміну за злочин у скоєння, якого не була впевнена.

Через 10 болісно-тривалих років за зразкову поведінку начальник в’язниці запрошує її на роботу в свій будинок, ще через 5, парафіяни місцевої церкви вирішують допомогти жінці, для цього вони викликають американського лікаря-психіатра Саймона Джордона який може повернути спогади про той день. Так само вони допомогли запросити перегляд справи. Гнейс було складно сконцентруватися саме на цьому дні, тому її розповідь почалася з переїзду в Канаду.

Все більше дізнаючись дівчину, психіатр потрапляє під її чарівність. Перед ним стоїть завдання визначити вона жертва або хитра психопатка. Серіал Вона ж Грейс 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Мері Херрон
В ролях: Сара Гадон, Едвард Голкрофт, Закарі Лева, Керр Логан, Пол Гросс, Стефен Джофф, Ребекка Ліддьярд, Вілл Боус, Кейт Росс