Серіал Виходьте без дзвінка (2018) дивитись онлайн в HD якості


Моторошне нещастя спіткало Богдана: гаряче кохана дружина стала жертвою транспортної аварії. Убитий горем чоловік готовий на багато що, щоб покарати того, хто став причиною її смерті. Особу злочинця вдалося встановити досить швидко: їм був юнак із забезпеченої та впливової сім’ї. Але на цьому слідство, на подив Богдана, загальмувалося. Батьки підозрюваного зацікавлені в тому, щоб відтягнути суд, і правоохоронні органи йдуть на зустріч. Причина зволікань Богдану зрозуміла: коли шум навколо аварії вляжеться, буде простіше впливати на суддів.

Підозрюваний зможе відбутися умовним терміном. Зараз же злочинцю світить в’язниця. Але чоловік загиблої хоче, щоб вбивця отримав по заслугах. Зрозумівши, що від слідчих допомоги не дочекатися, він бере справу в свої руки. Богдан вирішує простежити за юнаків і поговорити з ним особисто. Залякавши мажора, він змушує його відправитися в поліцейську дільницю і написати щиросердне визнання. Серіал Виходьте без дзвінка (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тепер вбивці не відкрутитися від заслуженого терміну. Але починаються неприємності і у вдівця. Батьки підозрюваного висувають зустрічний позов. Тепер сам Богдан узятий під варту за звинуваченням у нанесенні побоїв.

Режисер: Костянтин Денисюк
Актори: Роман Семисал, Любов Тищенко, Денис Роднянський, Борислав Борисенко