Молодий хлопець, на прізвисько Віскі таємний агент центрального розвідувального управління сполучених штатів Америки. Незважаючи на серйозну посаду, займану в організації, він дуже романтичний і чутливий молодий чоловік, який приймає будь-які мало-мальськи чуттєві речі близько до серця. Мало хто б повірив, побачивши його складає вірші біля каміна будинку, але на даному етапі життя йому довелося чимало помучитися. Деякий час назад, його кохана зникла, залишивши його перебувати на самоті, намагаючись зрозуміти, що він накоїв. Тепер цілодобово він мається, просочений до гаряче коханої дівчини почуттям непрохідної прихильності.

Але незабаром, його терзанням приходить кінець. На горизонті вимальовується нова пасія. Керівник вирішує, що найманцю потрібна підтримка і приставляє йому в напарники чудову співробітницю. Новоспечена напарниця виявляється абсолютно неабиякою особистістю. Вона чуйна, хитромудра, в міру холоднокровна і має здатність сіяти в оточенні атмосферу тепла і затишку.

Завдяки їй, агенту вдається відволіктися від згубних думок і сконцентрувати увагу на розслідуванні важко небезпечних злочинів. Серіал Віскі Кавалер 1 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пітер Атенсіо, Джон Іст, Ромео Тіроне
В ролях: Скотт Фоулі, Лорен Кохен, Ана Ортіс, Тайлер Джеймс Вільямс, вір Дас, Ділан Уолш, Джош Хопкінс, Девід Фінн, Джеймс Макденіел, Вероніка Беллова