Серіал Віражі долі всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


«Віражі долі» — новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого виявилася молода дівчина. У ранньому віці головна героїня втратила матір. Для дівчинки це стало великим потрясінням. Вона опинилася під опікою у зовсім чужих людей. Попри всі нещастя і труднощі, дівчині все-таки вдалося вирости добродушним і не озлобленим людиною. Вона щиро вірила в справжнє диво. Вона дуже сподівалася, що одного разу в її житті закінчаться всі нещастя. Однак доля продовжувала підкидати їй випробування і перевіряти її на міцність.

Коли дівчина в перший раз закохалася, вона була впевнена, що це найкращий момент в її житті. Однак перша закоханість обернулася для неї новими складнощами. Вона несподівано завагітніла, що зовсім не входило в її плани. Вона рано вийшла заміж. Їй здавалося, що молода людина поруч з нею найнадійніший і турботливий. Але він виявився зовсім не таким, яким вона собі його уявляла. Він багато пив, не працював, і як би дівчина не намагалася переконати його в необхідності знайти роботу, все було марно. Серіал Віражі долі всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головній героїні довелося самостійно піклуватися про дитину, погоджуючись на будь-яку роботу, яка їй підверталася. Єдине, про що вона могла думати – це як прогодувати дитину. У власне щасливе майбутнє вона вже й не вірила.

Режисер: Максим Мехеда
В ролях: Катерина Астахова, Михайло Гаврилов, Ігор Петрусенко, Олександр Кобзар, Денис Мартинов, Олена Ларіна