Серіал Вір мені всі серії (2018) дивитись онлайн в HD якості


Інна переїжджає разом з сином в інше місто, де збирається налагодити своє життя. Хлопчик не дуже задоволений переїздом, так як це вже четвертий переїзд за останні кілька років. До того ж мама ніколи не пояснювала чому в черговий раз їм доводиться кинути все і почати своє життя з самого початку. Але в той момент, коли у них почалося налагоджуватися, хлопець вирішив, що все не так вже й погано. Однак в один з днів жінка, яка здавала їм квартиру знайшла справжній паспорт Інни і згадала недавно прочитане оголошення, про те, що така жінка розшукується, а тому вирішує подзвонити.

Незабаром в ці краї приїжджає хлопець, який вирішує познайомитися з Інною і між ними починаються стосунки. Вони дуже добре проводять час і жінка навіть повірила, що у неї з’явився шанс нарешті знайти своє щастя. Тільки от вона ще навіть і не здогадується про те, що насправді цей хлопець не так і проста, і працює він на тих людей, від яких ось уже десять років ховається дівчина. Адже це саме її звинувачують у вбивстві відомого банкіра, просто не бажаючи шукати іншого винного в цій справі.

Чи зможе дівчина і на цей раз втекти від переслідувачів або ж на цей раз їй доведеться понести покарання за те, що вона не робила? Серіал Вір мені всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ірина Громозда
В ролях: Катерина Рябова, Дмитро Бджола, Леся Островська, Ірина Веренич-Островська, В’ячеслав Довженко, Сергій Комаровський, Дмитро Сарансков, Марина Кошкіна