Про відомого англійського письменника є багато біографічних відомостей. Герой серіалу «Вільям наш, Шекспір» працює актором в театрі, але постійно мріє про авторську кар’єру. Персонажу навіть доводиться імітувати хворобу, щоб вільний час використовувати для твору п’єс. Сім’я не підтримує чоловіка, не бачачи у високому складі справжнього таланту. Некласичні повороти в історіях Вілла не завжди зрозумілі глядачам. Він любить дражнити публіку, змушувати її думати і фантазувати. Деякі моменти характеризують письменника, як справжнього консерватора. На театральній сцені не повинні грати жінки. Шекспір уважно спостерігає за подіями, що відбуваються навколо.

У своїх творах автор нерідко використовує явні приклади з життя. Персонаж продовжує виходити на сцену, але відчуває в собі зовсім інше визнання. Йому варто усамітнитися на кілька днів, як думки самі лягають на папір – потрібно тільки встигати їх вчасно записувати. Популярність і слава чекає письменника в майбутньому. Серіал Вільям наш, Шекспір 2 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Поки цей час не настав, потрібно доводити свою геніальність. Вільям не перестає працювати, ще не знаючи, що його неймовірними шедеврами будуть зачитуватися у всьому світі…

Режисер: Метт Липси, Бен Келлетт
Актори: Девід Мітчелл, Ліза Тарбак, Паула Вілкокс, Гаррі Енфілд, Хелен Монкс, Джемма Уїла