Віра Соколова завжди дивилася зі сльозами на очах на діток, які зовсім не потрібні своїм батькам. Вона розуміла, що всі вони заслуговують кращого життя і якщо вони залишилися одні, то для них має бути таке місце, де вони зможуть рости в нормальних умовах і можливо навіть знайти собі нову сім’ю. Вона доклала величезну кількість зусиль і витратила чимало часу, для того щоб відшукати людину, яка буде спонсорувати притулок для дітей, який вона мріє знайти. Було не легко, але дівчина домоглася свого і тепер майже весь час перебувала тут, допомагала дітям і приймала тих, від кого батьки воліли відмовитися.

Віра вірила, що рано чи пізно життя всіх діток вирішать, що вони безсумнівно зможуть знайти себе близьких людей, яким зможуть довіряти, а весь притулок стане для них однією величезною родиною. З кожним днем ставало все більше, дівчині було боляче дивитися на те, як мами поголовно відмовляються від малюків, сама ж вона намагалася зробити все, щоб діти не почували себе самотньо і намагалися звикнути до нового життя. Серіал Вікно життя 2 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Їй хотілося знайти сім’ю для кожного з них, але вона розуміла, що зробити це буде не так і просто. Що ж чекає дівчину в її прагненні допомогти стільком дітям і чи зможе вона зробити для них хоч щось?

Режисер: Максим Паперник, Володимир Мельниченко
Актори: Катерина Решетнікова, Валерія Шкірандо, Костянтин Самоуков, Олександр Мохов, Наталія Васько, Інна Мірошниченко, Ярослав Кучеренко, Ганна Кузіна, Сергій Шляхтюк, Валерія Ходос