Щоб створити належну безпеку країни від зовнішніх ворогів, уряд США наймає спеціальну розвідувальну групу, яка буде займатися виключно зовнішніми справами країни. Для цього проводиться спеціальна перевірка людей, набраних в штат. Однією з них виявляється молода дівчина на ім’я Патрісія Кемпбелл. Незважаючи на її вік, у відважної героїні досить багатообіцяючий послужний список, адже вона встигла заробити хорошу ставлення уряду і отримати достатній досвід для виконання необхідних завдань у розвідці. Їй довірили набрати свою команду, за яку вона буде нести відповідальність і навчати їх дисципліни.

Тому вона переступила до ретельного відбору кандидатів на роль захисників країни. Ставши заступником директора підрозділи розвідки, Патрісія разом з деякими хлопцями відправлялася в самий центр небезпеки, де збиралися недоброзичливці країни і готували замах на цілісність США. Проникаючи в довіру ворогів, розвідка усувала їх за допомогою підриву, після чого безслідно зникала.

Їй завжди доручали найскладніші завдання, з якими вона справлялася, але для цього їй доводилося опинятися в багатьох делікатних ситуаціях. Серіал Відважні 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бред Андерсон, Ів Сімоно, Девід
В ролях: Майк Фогель, Тоні Демілля, Тейт Еллінгтон, Джиммі Жан-Луї, Нельсон Таллаферро, Павло Лучнікофф, Алікс Вілтон Ріган