Коли пропонують вигідну посаду, краще спочатку подумати. Вона зрозуміла занадто пізно. Відомий політик, сенатор, жінка була багатьом незадоволено, пропонуючи свої плани. Потім вирішила залишити політику в минулому, але життя внесло корективи. Нова мета настільки висока, що домогтися втілення здається нереальним. Однак Селін наполеглива. Незважаючи на безліч конкурентів, сповнена рішучості домогтися свого. Нарешті, міс Майер призначають віце-президентом. Багато, краще знайомі з дійсністю коридорів влади, відмовляли від такого кроку. Вони знали, яке їй буде насправді. Мадам не вірила. Високі кабінети поміняли господарів.

Вона привела свою команду, що розділяє погляди нової начальниці на життя. Почалося все непогано. Але досить швидко з’ясувалося, що займатися тепер доведеться зовсім не тим, чим хотілося. Починаються щоденні інтриги, справжня боротьба за виживання. Ідеали, мрії здаються тепер смішними, підтримують тільки друзі. Все змінюється, коли вищий пост займає Лаура. Досягнення Селін вона приписує собі. Комічні ситуації слідують один за іншим, змінюючись трагічними. Серіал Віце-президент 7 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Одного разу все набридає. Вона йде, повна рішучості жити спокійно і неквапливо. Але доводиться повернутися. Вона встає на шляху супротивників. Коли знову повертає свій пост, це вже дещо інша леді.

Режисер: Беккі Мартін, Кріс Еддісон, Армандо Іаннуччі
Актори: Джулія Луїс-Дрейфус, Анна Кламскі, Тоні Хейл, Рейд Скотт, Тімоті С. Саймонс, Метт Уолш, Суфі Бредшоу, Гері Коул, Кевін Данн, Сара Сазерленд