Серіал Вибираючи долю всі серії (2017) дивитись онлайн в HD якості


Десять років шлюбу пролетіли непомітно, але дітей Віктор з Наташею так і не нажили. У сімействі, де відсутній сміх дитини, немає майбутнього через відсутність спадкоємців. Пошуки винних погіршують ситуацію, що склалася. Безвольно плисти за течією не виходить. Коли між подружжям виникає нерозуміння, з’являється стіна відчуження. Віктор віддаляється, що призводить до зради. У всіх бідах свекруха, що захищає синочка, звинувачує Наталю. Ось сімейного затишку чоловіки не збігають. На горизонті у Наташі замаячив відблиск щастя, коли з тіні вийшов на світ шкільний друг Олександр.

З сором’язливого і сором’язливого юнака вийшов суворий бізнесмен, який може підставити товаришеві міцне плече. Очікуване: зрада Віктора остаточно руйнує тендітні узи шлюбу. Другим ударом для дівчини є раптове звільнення без видимих причин. Симпатичний Микола здається гідною кандидатурою, щоб спробувати почати нове життя без оглядки на минуле. Ілюзії після перших негараздів розсіюються, оголюючи непривабливу дійсність. Порядна людина виявилася негідником і шахраєм. Серіал Вибираючи долю всі серії (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Сашко з дитинства виявляється у важку хвилину поруч, щоб витягнути подружку з виру проблем. Своєчасна поява соратника наводить на крамольну думку. Вірний приятель може виявитися головним винуватцем страждань.

Режисер: Анна Гресь
В ролях: Марія Валешная, Сергій Колос, Кирило Жандаров, Віталій Салій, Ольга Атанасова, Ольга Морозова, Тетяна Шелига, Олексій Череватенко, Олександр Ярема, Ірина Мельник