Серіал Вибираючи долю (2017) дивитись онлайн в HD якості


Молода сім’я мріє про появу малюка, проте за десять років спільного життя у них так і не вийшло стати турботливими батьками. Всі їхні старання і зусилля пройшли даром. Свекруха при кожному зручному випадку у всьому звинувачує Наташу і намагається її зачепити, як можна болючіше. Вона налаштовує свого сина проти дружини і той з часом стає якимось холодним і чужим, а потім зовсім віддаляється. Раптово в життя Наталі приходить шкільний товариш на ім’я Олександр, який в даний час весь час виступає в ролі її рятувальника.

Складно уявити, що цей харизматичний, впевнений у собі, чарівний чоловік-той самий тихий і спокійний Олександр, який колись навчався з нею в одній школі і був безнадійно і відчайдушно в неї закоханий. Зрада чоловіка і втрата улюбленої роботи вводять Наталю в депресивний стан. Однак підтримка старого доброго друга і раптова зустріч з Миколою повністю змінюють її життя. Здається, доля зглянулася і подарувала дівчині інший шанс. Серіал Вибираючи долю (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак біда не змусила себе довго чекати. І тільки вірний друг Саша завжди поруч і завжди підтримає у важкий час. Але ким він насправді є: відданим товаришем чи ініціатор усіх бід?

Режисер: Анна Гресь
В ролях: Марія Валешная, Сергій Колос, Кирило Жандаров, Віталій Салій, Ольга Атанасова, Ольга Морозова, Тетяна Шелига, Олексій Череватенко, Олександр Ярема, Ірина Мельник