Серіал Вибираючи долю 1, 2, 3, 4 серія (2017) дивитись онлайн в HD якості


Віктор і Наталія одружені більше десяти років. Але за цей час так і не зуміли обзавестися бажаними дітьми. Свекруха звинувачує в безплідді невістку і час від часу висловлює синові думка про те, що йому потрібно знайти іншу жінку, здатну подарувати йому спадкоємця. Спроби зачаття дитини природним шляхом не приносять результату, і подружжя вирішують звернутися в клініку штучного запліднення. Перший час фахівці обнадіюють Наталю, що ембріон прижився, і тепер вона повинна неухильно дотримуватися всі рекомендації, щоб народити здорову дитину. Але і ця спроба терпить крах, після чого Віктор вирішує піти раді матері і заводить інтрижку на стороні.

Приголомшена зрадою чоловіка, Наталя намагається навчитися жити без нього. Після того, як дружина шефа починає ревнувати успішну і талановиту співробітницю до своєму благовірному. Раптово з-за кордону повертається колишній однокласник Наталії Олександр. Героїня навіть не відразу дізнається в цьому успішному красені сором’язливого хлопця, колись пристрасно закоханого в неї. У цей же час зневірена після навалених проблем жінка зустрічає Миколу.

Здається, що доля дарує їй шанс стати щасливою. Але і ця зустріч обертається зрадою. І тільки відданий їй, як і в юності, Олександр знову і знову опиняється поруч. Серіал Вибираючи долю 1, 2, 3, 4 серія (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Анна Гресь
В ролях: Марія Валешная, Сергій Колос, Кирило Жандаров, Віталій Салій, Ольга Атанасова, Ольга Морозова, Тетяна Шелига, Олексій Череватенко, Олександр Ярема, Ірина Мельник