Зовсім недавно Маша і подумати не могла, що в її житті відбудеться така трагедія. Її чоловік гине в автомобільній катастрофі, що вганяє дівчину в депресію. Вона не уявляє свого життя без коханого чоловіка і навіть дочка не здатна повернути її до нормального життя. Жінка постійно переживає з цього приводу і намагається зрозуміти чому таке сталося саме з нею. Поліна розуміє маму і намагається всіляко її підтримати, так як їй теж дуже не вистачає тата. Життя дівчат різко змінюється в той момент, коли в ній з’являється Максим, який теж зовсім недавно втратив дорогої для нього людини.

Виявилося, що в машині з загиблим Олексієм перебувала дружина Максима, в аварії ніхто не вижив і тепер чоловікові доводилося не легко. Вони разом з Машею постаралися розібратися в тому, чому доля так з ними обійшлася, що саме сталося в той нещасливий день і хто насправді винен у тій аварії. Чим більше вони про неї з’ясовують, тим більше розуміють, що насправді вони зовсім нічого не знали про своїх коханих, ті дуже багато від них приховували і незабаром героям належить ще дуже багато дізнатися.

Але чи готові насправді Маша з Максимом дізнатися всю правду про своє минуле і чи буде в них після цього хоч якийсь шанс на щастя в майбутньому? Серіал Веселка в небі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олена Яковлєва
В ролях: Катерина Кузнєцова, Володимир Жеребцов, Артем Позняк, Катерина Варченко, Ксенія Ніколаєва