Серіал Веселка в небі 1, 2, 3, 4 серія (2017) дивитись онлайн в HD якості


Головною героїнею захоплюючої історії стає молода дівчина на ім’я Марія, яка була одружена з найкращим чоловіком на землі. Принаймні, вона була в цьому впевнена до певного моменту. Разом вони виховують прекрасну доньку Поліну, яка душі не чаяла в своїх улюблених батьках. Дружному сімейству вдавалося з легкістю долати різні проблеми і труднощі. Чоловік займався улюбленою справою – він був керівником будівельної фірми, і так як у нього вийшло досягти деяких успіхів, чоловік почав поступово вибудовувати плани на майбутнє. Але несподівано для всіх в будинок приходить біда, яка змінює життя головних героїв.

Олексій разом зі своєю новою помічницею потрапляють в автокатастрофу, в результаті якої помирають. Маша ніяк не може повірити в те, що чоловіка більше немає в живих. Вона страждає і ніяк не може прийти в себе послу жахливої депресії. Проходить час і у неї все ж, виходить почати життя з чистого аркуша. Серіал Веселка в небі 1, 2, 3, 4 серія (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

В один прекрасний день вона знайомиться з чоловіком Ольги, помічниці Олексія, яка теж загинула того ж дня. Виявляється, він залишився наодинці з двома дочками після смерті мами. Разом вони намагатимуться налагодити власні життя.

Режисер: Олена Яковлєва
В ролях: Катерина Кузнєцова, Володимир Жеребцов, Артем Позняк, Катерина Варченко, Ксенія Ніколаєва