Багато хто звик не помічати проблеми, з якими доводиться стикатися щодня, вони вважають, що вони не гідні їх уваги. Але як би там не було, все це впливає на наше життя і дуже сильно. І знімальна група має намір нам показати, що насправді відбувається в нашому світі, як вирішуються ті чи інші проблеми і як люди реагують на все, що відбувається в світі. Вони впевнені, що мало хто замислювався про все саме в такому ключі, а те, що ми не помічаємо, то не значить, що це все ніяк не впливає на наше життя. Особливо не просто доводиться американцям, у яких деякі проблеми набагато гостріше сприймаються.

Гумористичний контекст і правильна подача все, допоможе розібратися з тими проблемами, які досить часто зустрічаються в сучасному світі і так чи інакше впливають на всіх. Не маловажну роль в цьому відіграють мас медія, і маркетинг, які є невід’ємною частиною нашого життя, хоч це і не прийнято помічати, вважаючи, що це зовсім незначна частина всього, що з нами відбувається. Серіал У вільному відльоті 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але чи так це? Режисери дадуть відповідь на ці та багато інших питань, а заодно вразять тим, що насправді відбувається в світі і в нашому житті зокрема, що ми зазвичай навіть не помічаємо.

Режисер: Теренс Ненс, Маріама Діалло, Даріус Кларк Монро
Актори: Рейна-Саймон Мур, Натаніель Райан, Шері Альберт, Теренс Ненс, Мандела Белламі, Стівен Боно мл., Аллен Фоусет, Джамар Грін, Селія Хоттенштайн, Закарі Ле Вей