Тринадцятий сезон продовжить розповідати про хлопців, які тримають досить відомий паб, який правда завжди тримався на плаву, завдяки батькам. Самі ж вони більше захоплені собою ніж роботою. У хлопців занадто багато планів на це життя і вони намагаються впоратися з усіма і домогтися бажаного. І варто сказати далеко не всі мають намір залишатися тут. Але часом всі спроби змінити щось на краще так ні до чого і не призводять і хлопцям доводиться знову братися за роботу. Головною їх метою як виявляється спроба довести, хто ж з них краще, і це часом не кращим чином позначається на їх пабі. Більш того вони постійно сперечаються і конфліктують і це схоже їх відштовхує тільки все далі від їх заповітної мети.

Батько Денніса і Деандры завжди намагався підтримувати хлопців і допомагати їм справлятися з усіма їх проблемами, які постійно з’являлися, як їм здавалося, нізвідки, що часом змушувало їх халатно ставитися до багатьох речей. Дорослішати вони все навіть не думають і змінювати своє ставлення до життя. Серіал У Філадельфії завжди сонячно 13 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але що ж насправді чекатиме хлопців тепер і чи зможуть вони розібратися з усім, що самі накоїли або ж і цього разу їм на виручку поспішатиме старше покоління, розуміючи, що без них хлопці не впораються?

Режисер: Метт Шекман, Фред Севедж, Деніел Еттіес
Актори: Девід Хорнсбі, Роб МакЕлхенні, Лінн Марі Стюарт, Мері Елізабет Елліс, Кейтлін Олсон, Чарлі Дей, Артеміс Пебдані, Денні ДеВіто, Гленн Хоуертон, Сенді Мартін