Серіал Тривожні дзвіночки 1 сезон (2018) дивитись онлайн в HD якості


Річард Пітт, як більшість його колег-психотерапевтів, проводив з пацієнтами сеанси, влаштовуючи, в тому числі і групову терапію. Але після одного неприємного випадку з цим видом практики Річарду довелося розпрощатися. Залишалося герою тільки влаштовувати бесіди з тими, хто потребує його допомоги, в інтернеті по веб-камері. До спілкування зі своїм першим клієнтом, Пітт готувався ретельно. Чоловік хвилювався, переживав, не знаючи, як пройде короткий сеанс. До того ж вдома була його родина, члени якої були зайняті своїми справами і не звертали уваги на прохання Річарда не шуміти.

В очікуванні виходу на зв’язок пацієнта, доктор бігав по дому, в пошуках затишного містечка. Залишався кабінет, в якому повинні були доробити ремонт. Але ця кімната виявилася зовсім невідповідною для імітації лікарського кабінету. Серіал Тривожні дзвіночки 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Пітт нервував, не знайшовши зарядного пристрою. Нарешті численні домочадці залишили Річарда наодинці з його сеансами. Але проблеми на цьому для героя не закінчилися.

Режисер: Роберт Деламер
Актори: Стівен Менген, Бебе Кейв, Фіона О’Ши, Карл Теобалд, Кетрін Паркінсон, Стів Орам, James Sterndale