Серіал Тік 1 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Та вже, скільки за ці десять років з’явилося чудиків, які прикриваючись своїми благими справами, витворяли невідомо що. Вони називали себе відважними супер героями, які допомагають країні, надягаючи маски і порушуючи норми правопорядку. Разом з цими засранцями з’являються і супер лиходії, здатні заради власної вигоди робити страшні речі. Наш герой-звичайний офісний планктон початківець помічати, що світ змінюється і справедливості не вистачає. Сказавши, — Так справа не піде, він почав з’ясовувати першопричину, по якій все навколо божеволіють.

Незабаром він дізнається, що містом управляє супер лиходій, саме через нього відбуваються така несправедливість. На превелике щастя, наш герой знаходить людину готову йому допомогти-Тик, найчесніший супер-герой цього міста. Разом вони вирішуються боротися з несправедливістю. Блакитноокий Тик-воїн зі злочинністю. Він вважається самим сумлінних супергероєм з числа своїх побратимів. Серіал Тік 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він скаче по дахах хмарочосів. У ньому влада природи, він безстрашний, не допускає поразок, його не реально зупинити (в більшості випадків), він незламний, сповнений досконалості і чарівності, і у нього золоте серце.

Режисер: Уоллі Пфістер, Ромео Тирона, Шері Фоксон
В ролях: Пол Мун, Matt Gehring, Велорі Керрі, Каліл Ашанті, Гріффін Ньюман, Джеффрі Кантор, Райан Вудлі, Джошуа Шубарт, Джонні Піркіс, Пітер Серафіновіч