Серіал Терор: Безчестя 2 сезон (2019) дивитись онлайн в HD якості


У 1845 році експедитор на ім’я Джон Франклін відправляється на вивчення Атлантичного океану. Йому потрібно провести серед льодів два кораблі — «Терор» і «Еребус». Але наближаючись до проходу в Тихому океані, вся команда стикається з сильним морозом. Разом з холодом приходять хвороби, від яких немає необхідних медикаментів, а незабаром вся команда опиняється на невідомій території. Але стає набагато гірше, коли людей починає переслідувати давнє зло, які давно ховається серед крижаного безмовності.

У теж час фотограф Честер Накаяма в таборі для військовополонених японців знаходить дивні сліди на землі, які не може залишити жодна жива істота. Весь табір страждає від відсутності їжі і щоночі в невідомому напрямку зникає один з команди охоронців. Серіал Терор: Безчестя 2 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Честер починає проводити своє розслідування, але незабаром розуміє, що від древнього жаху не можна ні сховатися, ні втекти. Тепер у двох різних місцях людей починає тероризувати моторошне створіння з непереборним бажанням вбивати.

Режисер: Едвард Бергер, Серджо Міміка-Геззан
Актори: Джаред Гарріс, Кіаран Гайндс, Тобіас Мензіс, Кріс Корріген, Іен Гарт, Крістос Лоутон, Метью МакНалті