У 1845 році почалася експедиція, численні учасники якої безслідно загубилися в арктичних льодах. Джон Франклін, очолював похід, планував відшукати шлях з Атлантичного в Тихий океан. Для проходу по північно-західному морському шляху були підготовлені судна «Еребус» і «Терор». Кораблі були чудово оснащені для того часу і підходили для довгого плавання в складних кліматичних умовах Арктики. Наприкінці весни 1845 Джон Франклін і команда з 129 чоловік вирушили з Великобританії в подорож до незвіданого. Більше про мореплавців не надходило ніяких звісток. Послані через 5 років пошукові загони приносили розрізнені відомості, з яких складалася лякаюча картина.

Капітан «Терору» вибрав не той шлях і судна опинилися закуті в полярних льодах. Потягнулися томливі дні в очікуванні кінця зимівлі. Але і весняне танення льодів не принесло порятунку екіпажу полонених природою кораблів. Моряки, що знемагають від голоду і холоду, зіткнулися з чимось більш страшним. Серіал Терор 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ірраціональне породження з давніх ескімоських легенд-величезний білий ведмідь став знищувати команду і вселяти жах в залишилися в живих відважних підкорювачів півночі.

Режисер: Тім Мілантс, Едвард Бергер, Серджо Міміка-Геззан
В ролях: Джаред Харріс, Кіран Хайндс, Тобайас Мензіс, Кріс Корріген, Іен Харт, Крістос Лоутон, Меттью Макналті, Адам Нагаітіс, Нив Нільсен, Пол Реді