Серіал Таємниця Марії всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


Доля Марії підготувала їй багато випробувань, не дай молодій жінці розслабиться протягом довгих 20 років і просто насолоджуватися щастям буття. Героїні довелося довгий час приховувати від близьких таємницю, яку вона переживала в поодинці. Ще кілька десятком років тому, коли перший чоловік відбував тюремний термін, потрапивши туди в спробі захистити її, вона надходить по відношенню до нього кілька зрадницьки. Або може відчай рухало нею, але Марія з головою кидається в нові відносини. Підсумком пристрасного і яскравого роману стала несподівана вагітність і народження дочки.

Створити сім’ю з коханим неможливо, він одружений. Але дітей в сім’ї немає. І тоді коханець йде на злочин, він краде дитини у матері і видає її на пару з дружиною Ольгою за свого. Маша в розпачі, вона не розуміє, що відбувається з її життя. Все складалося цілком непогано, але раптово зникають два дорогих їй людини: її новонароджена донечка і Михайло. Пошуки поліції зниклого грудничка нічого не дали і справа була закрита, залишиш на після «глухарем». Серіал Таємниця Марії всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тільки через багато часу вона дізнається гірку правду і знайде вже підросло чадо, розкриє безліч секретів, які пронесла через низку переживань, негараздів і розчарувань.

Режисер: Микола Михайлов
В ролях: Марія Куликова, Анна Кошмал, Юлія Паршута, Леся Самаєва, Дарина Легейда, Аліса Дебабова-Лукшина, Олексій Зубков, Данило