Містечко Хейвен відрізняється гостинністю і дружелюбністю місцевих жителів. Городяни щиро раді приїзду навіть агента ФБР Одрі Паркер, хоча дівчина вже звикла, що з-за її специфічної професії люди ставляться до її появи досить насторожено. В маленьке містечко цю симпатичну дівчину і не менш прекрасного фахівця призвело заплутане розслідування смерті одного з ув’язнених. У Хейвені у Одрі є союзники – шеф місцевого відділення поліції Натан Бруно і городянин ДюкКрокер, наділений особливими здібностями, які змушують навіть затятих скептиків повірити в існування надприродного.

Смілива Одрі Паркер вирішується залишитися в милому містечку подовше, щоб допомагати розслідувати таємничі злочини, яких виявилося більше, ніж достатньо для місцевої поліції. Дещо пізніше чарівна слідчий розуміє, що всі городяни мають нетиповими здібностями. Дівчина намагається розібратися в тому, як міг виникнути містечко, в якому кожен володіє магією, або може творити справжні чудеса.

Одрі повністю занурюється у вивчення історії Хейвена, можливо, містечко зовсім не таке мирне, як здається на перший погляд. Серіал Таємниці Хейвена 5 сезон (2010) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Шон Піллер, Т. У. Пікок, Чи Роуз
В ролях: Емілі Роуз, Лукас Брайант, Ерік Бальфур, Річард Донат, Джон Дансуорт, Адам Коупленд, Джейн Іствуд, Гленн Лефчак, Ніколас Кемпбелл, Кейт Келтон