Серіал Та, що бачить завтра всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


Дивовижна історія, повний містицизму сюжет «Та, що бачить завтра», знайомить з досить незвичайною дівчиною, що отримала з рождениядостаточно рідкісний, занадто небезпечний дар. Героїня, за певних обставин здатна на короткий термін заглянути в швидке майбутнє, бачачи наслідки дій оточуючих її близьких людей. Зрідка, вона дозволяє себе використовувати вроджені здібності, щоб попереджати і запобігати передбачувані трагедії. Правда дане вміння забирало дуже багато енергії, і після сеансу, їй доводилося на деякий час набиратися сил.

Красуня, вперше дізналася про неймовірні можливості, намагалася не розповідати стороннім, побоюючись невдячності жорстоких, заздрісних людей. Найбільше, вона боялася опинитися в ролі безсловесної «піддослідної тварини», закритої лабораторії. Зустріч з ніжним, чарівним, турботливим хлопцем, подарувало трохи чистого, незамутненого щастя. Однак радість від близькості з коханою людиною була короткочасною. Олександра заарештовують, підозрюючи останнього в контрабанді наркотичних препаратів. Запевнення юнака прокурорів у помилковості бездоказових суджень, виявляються безрезультатними. Серіал Та, що бачить завтра всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Раді з’ясування істинної правди і хто його підставив, юнак переховується від слідчих. Анна, заглянув на пару тижнів вперед, бачить жахливу смерть нареченого, але не має можливості розглянути справжньої особи вбивці.

Режисер: Володимир Мельниченко
В ролях: Олена Радевич, Антон Батирєв, Кирило Жандаров, Сергій Дерев’янко, Світлана Зельбет, Костянтин Октябрський, Сергій Деньга