Серіал Світлячок (2017) дивитись онлайн в HD якості


Бариш – дуже успішний молодий чоловік. Він працює юристом і спеціалізується на шлюборозлучних процесах. Завдяки своїм високим професійним і особистим характеристикам хлопець заробляє дуже солідні гроші. Він любить подорожувати по світу, тому питань, куди витратити свої кошти, у нього не виникає. Головний герой багато чого встиг побачити в своєму житті і кар’єрі правознавця, тому він справедливо вважає, що його вже нічим не здивуєш. Одного разу Бариш знайомиться з чарівною і добросердечної Асли. Вона працює таксисткою – а це зовсім не жіноча професія.

Таким чином дівчина намагається допомогти власній родині, яка нещодавно залишилася без годувальника. За свою жалісливість і життєрадісність друзі прозвали Асли Вогником . І багатий юрист ще не передбачає, як знайомство з цією дівчиною змінить його долю. Він пропонує жінці стати його особистим водієм з хорошою оплатою праці. Вона не може відмовитися від такої спокусливої роботи. Серіал Світлячок (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Так Асли стає шофером Баришу. Але незабаром чоловік розуміє, що живить до своєї працівниці набагато глибші почуття. Але чи зможе він завоювати серце красивої дівчини, яка не прощає зрад?

Режисер: Бариш Йош
В ролях: Сєчкін Оздемір, Седа Гювен, Нілай Деніз, Гюльпер Оздемір, Чагрів Читанак, Дерія Алабора, Бельма Джанджігер, Дурул Базан, Шебнем Діллігіль, гезде Чігаджі