У наш час все більшої популярності набирають онлайн-знайомства. Деякі одинаки сподіваються так знайти собі партнера, інші не вірять, що цей спосіб хороший для пошуку судженого. Олівії Мапл вже глибоко за тридцять, а у неї немає сім’ї. Працює дівчина в страховому агентстві, спілкуючись щодня з різними людьми, але у неї два роки не було навіть сексу. У свій день народження Олівія сходила на плановий огляд до гінеколога. Дівчина почула від лікаря, що після тридцяти п’яти років репродуктивна функція йде на спад. Тому її яйцеклітини краще заморозити.

Це змусило героїню задуматися про невдале особисте життя, про можливість виправити незавидну ситуацію. Привітати старшу сестру зайшла Джейн,яка була щасливо заміжня, виглядала чудово, мала немовля. Джейн запропонувала Олівії піти прогулятися, намагаючись позбавити сестру від самотності в такий день.

Вдома Мапл чекала її молодящаяся мати, нещодавно стала вдовою. Зробивши кричущий макіяж Мері хотілося піти куди-то повеселитися. Серіал Свайпнуті 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Деніел Райзингер, Кет Койро, Ерін Ерліх
Актори: Карлі Крейг, Розанна Аркетт, Крейг Френк, Челсі Фрай, Еліс Лі, Мігель Пінсон